Tilbake til alle rapporter

Etterlyser en farts dump her

Publisert av Ulf Halberg 16:10, tor. 2 august 2018

Sendt til Hedmark og Våler 5 minutter senere

Hei rett uten for lundveien 81. Kryset lundbakken /lundveien. Der burde det vært en farts hump. Bilene som kommer fra "polveien" retning x der. Livsfarlig .mange i i mere en 30 kmt .og gjerne i innersving di fleste. Sykler og går mye barn der. Har en farts dump på andre siden av x og den fungerer veldig bra. Sittet ventet lenge på det blir en ulykke i x der . Tenker og på motorsykler som kommer opp lundbaken dem og er vanskelige og se pga av en hekk der så fort gjort om noen kommer i innersving og litt høy fart da går det ikke bra. Og nå er det snart skole start og fult veien i barn igjen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:27, tor. 30 august 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:37, tor. 27 september 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:30, fre. 26 oktober 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:05, søn. 25 november 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter