Tilbake til alle rapporter

Hull i veien, ser ut som massen under hullet er blitt vasket bort så kan vær at det mangler masse under veien

Rapportert i kategorien Hull i vei av Thomas Jensen 10:59, søn. 12 august 2018

Sendt til Steigen og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Hullet ble oppdaget for noen dager siden, prøvde å stikke en pinne ned i hullet å kunne røre mye rundt med den så er nokk en del masse som er vasket bort. Hullet er merket med ei brøytestikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter