Tilbake til alle rapporter

Vei i oppløsning

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 09:42, man. 20 august 2018

Sendt til Øystre Slidre og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Ganske nøyaktig ved oppmerkingen har veien vært veldig dårlig i lang tid. Den er ikke kjørbar og det skaper farlige situasjoner da bilene legger seg i motsattfelt med dårlig sikt til krysset. Det har blitt lappet i ny og ne, men det går ikke lange tiden før det gjør vondt verre. Dette må forbedres! Man kjører jo på rester av en veg. Jeg bor i Beito, og dette har blitt formidlet i årevis. Men det virker som de som driver med veier og vedlikehold i Valdres ikke har tid eller ressurser.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:00, tor. 27 september 2018

  • Det er noen som har fjernet asfalten rundt hullet, og fylt. Men det er ikke lagt ny asfalt.

    Publisert anonymt 11:00, tor. 27 september 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter