Tilbake til alle rapporter

Gate lys må ha ny pære lyser litt noen kvelder men mørkt stort sett.

Rapportert i kategorien Gatelys av Ann Cecilie Ramskjær 21:34, ons. 19 september 2018

Sendt til Søgne og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Gatelys trenger ny pære og håper det skjer raskt pga mørke kvelder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 18:18, tor. 18 oktober 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Ann Cecilie Ramskjær 18:18, tor. 18 oktober 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?