Tilbake til alle rapporter

Manglende skilting

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter av susanne fresvig 16:12, søn. 30 september 2018

Sendt til Statens vegvesen region vest og Sveio 3 minutter senere

Manglede skilting fartsgrense

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Grunnet for kort avstand til skole blir ikke transport dekket. Her er det ikke gatelys, fortau, opplyst om fartsgrense, bussholdeplass samt uforsvarlig kjøring både av privatpersoner og tunglast.

    Sendt inn av susanne fresvig 19:20, søn. 30 september 2018

  • Still open, via questionnaire, 17:00, søn. 28 oktober 2018

  • Still open, via questionnaire, 18:10, søn. 25 november 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?