Tilbake til alle rapporter

På strekket her er det 4-5 gatelys som ikkje har slått seg på etter sommaren. Det går mot haust å mørkt for elever som går/sykkler til skulen

Rapportert i kategorien Gatelys av Arne Korsvik 11:49, tir. 2 oktober 2018

Sendt til Fitjar og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Lysrekkja har ikkje slått seg på etter sommaren. Mørkt spesielt for skulebarn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Rask respons. Flott!

    Sendt inn av Arne Korsvik 13:59, tir. 30 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter