Tilbake til alle rapporter

Mangler lys i deler av gata. Ekstremt mørkt om kvelden.

Rapportert i kategorien Gatelys av Solveig Grønstøl 00:47, søn. 7 oktober 2018

Sendt til Bømlo og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Dette har vore eit problem svært lenge. Håpar nokon tek tak i det. Det er ikkje kjekt hverken tidleg om morgon eller seint om kvelden. Det er så mørkt at ein ikkje ser noko utan å ha lykt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:03, søn. 2 desember 2018

  • Det er framleis like mørkt

    Sendt inn av Solveig Grønstøl 12:03, søn. 2 desember 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter