Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:10, man. 8 oktober 2018

Sendt til Granvin herad og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Ett gatelys er mørkt og ett annet blinker. Har vært slik i over en måned.

Viktig å få dette i orden nå i mørketiden, på en vei uten gang og sykkelsti.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter