Tilbake til alle rapporter

Veldig dårlig vei

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 21:44, lør. 13 oktober 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Eidsberg 1 minutt senere

Langs FV 693 i retning østover, rett etter den deler seg fra FV 692 ved Folkenborg Museum, er veidekket veldig dårlig. Nivå-forskjeller, hull og revner i asfalten. Det er verst fra krysset 692/693 og til brua over jernbanen. Det er jo ikke lange stubben så kanskje det kan gjøres noe? Og resten av 693 fra jernbanebrua og fram til der den møter RV22 bør gåes over den også. Mye dårlig vei der også.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:18, man. 12 november 2018

  • Ny asfalt lagt. Problemet løst

    Publisert anonymt 09:07, tor. 16 januar 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter