Tilbake til alle rapporter

Mangel på bussholdeplass-skilt!

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp av Nora Strandmoen 14:40, tor. 18 oktober 2018

Sendt til Svelvik 4 minutter senere

Det er ikke lenger bussholdeplass-skilt på denne holdeplassen, noe som fører til at mange av bussjåførene ikke stopper ved dette stoppet lenger. I fjor ble det utført hærverk hvor noen rev ned busskuret for så å dytte det ned i vannet, skiltet ble også borte da dette hærverket ble utført.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Bussholdeplass: Skjønnvik

    Sendt inn av Nora Strandmoen 14:44, tor. 18 oktober 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter