Tilbake til alle rapporter

Her er det satt opp ekstra intensiv gatelys på fotgjengerovergangen, lysa på begge sider av veien er defekte

Rapportert i kategorien Gatelys av Eivind Gulestøl 15:08, fre. 19 oktober 2018

Sendt til Flora og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Her er det satt opp ekstra intensiv gatelys på fotgjengerovergangen, lysa på begge sider av veien er defekte det ene har vert ute i 1 år den andre sluttet og virke for noen uker siden

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter