Tilbake til alle rapporter

Manglende vegvisning

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Marius K. Aune 08:31, tir. 8 mars 2011

Sendt til Melhus 4 minutter senere

Skilt mot "Rimol" mangler i retning mot Gimse (men er montert i retning fra Gimse). Skiltet ble tatt ned for en stund siden, men er fortsatt ikke satt opp igjen. Se: http://bit.ly/ gblc9a

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Nytt skilt er nå montert.

    Sendt inn av Marius K. Aune 16:49, tir. 8 mars 2011, markert som fikset

  • Vil informere om at Tranmælsvegen mot Olastubakken på melhus er full av store hull! Har holdt på å ødelegge bilen min flere ganger her. Dette er en grusveg og hullene blir bare større og større. Kunne tenkt meg at de snarest blir fylt igjen:)
    Mvh Gulbrand

    Sendt inn av Gulbrand Thomlevold 21:17, fre. 1 april 2011

  • Hei Gulbrand!

    For det første hadde det vært fint om du opprettet en egen rapport for denne saken, men jeg har en liten mistanke om at dette er en privat vei, eller tar jeg feil?

    Sendt inn av Marius K. Aune 23:05, fre. 1 april 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter