Tilbake til alle rapporter

Manglande og ustabile gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:40, tir. 30 oktober 2018

Sendt til Statens vegvesen region midt og Skodje 4 minutter senere

Gatelyset på austsida av Skodjevegen 285 er svært ustabilt. Det lyser enkelte dager (eller halve dager) og så er det mørkt andre dager.

Stolpen på vestsida av vegen blei reven ned i forbindelse med vegarbeid i vår (før ny asfalt blei lagt) og den er fortsatt ikkje reparert. Her er det difor også utan lys.

Dette er derfor nå blitt ei mørklagt strekning og med mykje forgjengera så er tryggleiken redusert.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Eit nytt gatelys på austsida av Skodjevegen 285 har sluttet å lyser. Det betyr at det nå er heile tre gatelys etter kvarandre som ikkje lyser stabilt. Strekninga har ikkje bebyggelse ved vegen og det er derfor nå heilt mørklagt.

    Publisert anonymt 10:41, tor. 22 november 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:32, tir. 27 november 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 20:52, ons. 26 desember 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter