Tilbake til alle rapporter

Manglande og ustabile gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:40, tir. 30 oktober 2018

Sendt til Skodje og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Gatelyset på austsida av Skodjevegen 285 er svært ustabilt. Det lyser enkelte dager (eller halve dager) og så er det mørkt andre dager.

Stolpen på vestsida av vegen blei reven ned i forbindelse med vegarbeid i vår (før ny asfalt blei lagt) og den er fortsatt ikkje reparert. Her er det difor også utan lys.

Dette er derfor nå blitt ei mørklagt strekning og med mykje forgjengera så er tryggleiken redusert.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Eit nytt gatelys på austsida av Skodjevegen 285 har sluttet å lyser. Det betyr at det nå er heile tre gatelys etter kvarandre som ikkje lyser stabilt. Strekninga har ikkje bebyggelse ved vegen og det er derfor nå heilt mørklagt.

    Publisert anonymt 10:41, tor. 22 november 2018

  • Still open, via questionnaire, 20:32, tir. 27 november 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 20:52, ons. 26 desember 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 20:52, ons. 26 desember 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?