Tilbake til alle rapporter

Tett sandfang ved nr 21

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister anonymt 15:39, tir. 13 november 2018

Sendt til Elverum 1 minutt senere

Tett sandfang ved postkassa i hus nr 21 i grønlivegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 20:21, tir. 11 desember 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 20:21, tir. 11 desember 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?