Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys på ei rekkje lyspålar

Rapportert i kategorien Gatelys av Jan Petter Myhre 10:54, man. 7 januar 2019

Sendt til Kvinnherad og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Ei rekkje lyspålar - frå sjohaugen til krysset Sæbøvikvegen/Eidsvikvegen er ute av drift. Har vore det i mange dagar.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 20:39, man. 4 februar 2019

  • Der er lys i dei fleste gatelysa på strekkja no, men manglar framleis 3 stolpar, som ikkje har lys

    Sendt inn av Jan Petter Myhre 20:39, man. 4 februar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?