Tilbake til alle rapporter

Støy i gatelykt Toralivegen 79

Rapportert i kategorien Gatelys av Maria Larssen 00:59, fre. 11 januar 2019

Sendt til Kvinnherad og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Meget forurensende støy ved enebolig i Toralivegen 79, 5450 Sunde. Dette kommer fra gatelyset. Støyen er svært forurensende, og problemet må løses snarest.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 08:52, fre. 8 februar 2019

  • Veldig bra. Problemet fikset på en uke

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Maria Larssen 08:52, fre. 8 februar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?