Tilbake til alle rapporter

Dårlig skiltet kryss

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Thomas 20:26, fre. 18 januar 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Gjemnes 4 minutter senere

Med bakgrunn i dødsulykken der nylig, så vil det beste tiltaket være å få opp FULL STOPP-skilt. Det rammer ikke trafikkflyten siden trafikken langs Storlandet ikke er kjempestor, og det rammer heller ikke flyten langs E39

Sikten i krysset er god, men slike skilt vil tvinge trafikantene til å se seg om en gang eller to ekstra, og det bør være nok. Kjører ofte der selv og ser ikke problemet, sikten mot brua er veldig god

Men slike skilt bør vel kunne komme opp rimelig raskt uten for mye byråkrati?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter