Tilbake til alle rapporter

2 manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:58, søn. 3 februar 2019

Sendt til Oppegård og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Et manglende gatelys midt på gangveien, samt et I Rådyrveien ved utgangen av gangveien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?