Tilbake til alle rapporter

Slamtømming av kum ved Valahaug 9

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Arild Johanson 19:04, ons. 13 februar 2019

Sendt til Randaberg mindre enn et minutt senere

Det er behov for slamtømming av kum ved valahaug 9. Det kan se ut som det er flere år siden den har blitt renset.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter