Tilbake til alle rapporter

Autovern er ødelagt/knekte stolper

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 12:35, tor. 7 mars 2019

Sendt til Re og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Det har vært knekte stolper til autovern over lengre tid uten utbedring. Av sikkerhetsmessige årsaker bør dette utbedres snarest da det er langt ned på siden

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:53, tor. 4 april 2019

  • Problemet er ikke løst....

    Publisert anonymt 12:53, tor. 4 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:52, tor. 2 mai 2019

  • Ingen løsning, fortsatt knekt............

    Publisert anonymt 09:09, man. 3 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter