Tilbake til alle rapporter

Kjøretøybom knakk i vinter

Rapportert anonymt 22:55, man. 11 mars 2019

Sendt til Akershus og Ullensaker 4 minutter senere

Kjøretøybom knakk nylig. Stolpen og fundamentet virker solid fortsatt, men bommen knakk i skjøtene mot stolpen. Dersom mulig ser det ut til at det holder å sette på ny bom på eksisterende stolpe, uten å måtte grave eller støpe på nytt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:00, tir. 9 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:33, tir. 7 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:17, tir. 4 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:33, ons. 3 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:08, ons. 31 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:26, tor. 29 august 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 21:19, tor. 26 september 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter