Tilbake til alle rapporter

Gangveiskiltet er kjørt ned og ligger ved siden av.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Jahn-Oluf Skonnord 16:23, tor. 21 mars 2019

Sendt til Hobøl og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Gangveiskiltet er kjørt ned og ligger ved siden av. Dette er skolevei for mange og bør settes opp snarest mulig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 17:28, tor. 18 april 2019

  • Ble utført meget raskt.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Jahn-Oluf Skonnord 17:28, tor. 18 april 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?