Tilbake til alle rapporter

Sørumsand Skole - Sprekk i asfalt på skoleveien

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Geir Windvik 11:48, tir. 9 april 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sørum 2 minutter senere

Gangveien mot Sørumsand Skole har en langsgående sprekk i asfalten som er temmelig skummel for de små på sykler og sparkesykler. Dette er gangveien mot Sørumsand Skole og det ferdes veldig mye barn på denne veien. Faren for å få et sykkelhjul i sprekkene er stor og dette kan medføre fare. Har dere mulighet til å få utbedret dette? Har allerede sett et barn gå skikkelig på trynet her....

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet ble løst raskt og effektivt.

    Sendt inn av Geir Windvik 11:54, tir. 7 mai 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter