Tilbake til alle rapporter

Fortauskanten er ødelagt

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 11:18, lør. 25 mai 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Fortauskanten er ødelagt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:26, lør. 22 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:54, lør. 20 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:34, lør. 17 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:53, lør. 14 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:36, lør. 12 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:59, søn. 10 november 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:22, søn. 8 desember 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:52, søndag 5 januar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:28, søndag 2 februar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:55, søndag 1 mars 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:20, onsdag 1 april 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter