Tilbake til alle rapporter

Asfalt er ødelagt

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 11:38, fre. 31 mai 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Asfalten langs veiskulderen er ødelagt langs store deler av veien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Desember 2020. Strekningen fra rundkjøring Breidablikk Skole til krysset Terminalen er fortsatt helt grusom og ikke reparert, etter flere års problemer. Ødelagt veidekke på sidene gjør at veien blir svært smal og trafikk møtes tett.

    Publisert anonymt 02:37, søn. 20 desember 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter