Tilbake til alle rapporter

Veldig uoversiktlig kryss.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 23:43, lør. 6 juli 2019

Sendt til Lunner og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Busker er vokst ut så det hindrer sikt. Bør skjære ned buskene som ikke er på privat grunn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:11, søn. 4 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:38, søn. 1 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:53, søn. 29 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter