Tilbake til alle rapporter

Løst kumlokk i krysset Heksebergåsen/Trollsvingen

Rapportert anonymt 20:23, man. 15 juli 2019

Sendt til Skedsmo og Akershus 2 minutter senere

Kumlokket i krysset ligger løst. Smeller fra hver bil som kjører over det

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:29, man. 12 august 2019

  • Ukene går og problemet er fortsatt ikke løst

    Publisert anonymt 22:29, man. 12 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:48, man. 9 september 2019

  • Etter 2 måneder fortsatt ikke ordnet opp i. Elendig.

    Publisert anonymt 23:48, man. 9 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:28, tir. 8 oktober 2019

  • Hjelper tydeligvis ikke noe å melde inn saker her siden ikke noe blir gjort med saken på 3 måneder.

    Publisert anonymt 07:28, tir. 8 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:38, tir. 5 november 2019

  • Ny måned uten at noe er blitt gjort

    Publisert anonymt 18:38, tir. 5 november 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:15, tir. 3 desember 2019

  • ..og månedene går og lokket ligger der og slår

    Publisert anonymt 19:15, tir. 3 desember 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter