Tilbake til alle rapporter

Gjerde ødelagt

Rapportert anonymt 14:22, søn. 21 juli 2019

Sendt til Hedmark og Grue 3 minutter senere

Gjerde mot veien ligger nede

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ikke gjort noe med.

    Sendt inn av Arne 19:53, tir. 6 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:25, søn. 18 august 2019

  • Kommunens snøbrøyting av veien har ført til knekte gjerdestolper, da snøen skyves ut mot gjerde. Det vokser også større trær i gjerdet som dekker for sikten og sikkerheten.

    Publisert anonymt 16:24, ons. 25 september 2019

  • Bilde fra nord

    Publisert anonymt 19:23, ons. 25 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter