Tilbake til alle rapporter

Rundkjøring med redusert fremkommelighet, men lite/ intet veiarbeid pågår

Publisert av Jens M Brandstorp 13:16, ons. 31 juli 2019

Sendt til Bærum og Akershus 4 minutter senere

Avsperret felt i rundkjøring uten at veiarbeid pågår. Synes å være unødvendig. Dårlig planlegging.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Jens M Brandstorp 13:22, ons. 28 august 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter