Tilbake til alle rapporter

Trafikkskilt kjørt ned

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Hilde Alvestad 10:59, man. 2 september 2019

Sendt til Randaberg og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Skilt som viser til fotgjengerfelt er kjørt ned av et kjøretøy ved idrettshuset. Skiltet ligger foreløpig på gresset utenfor Tungenesveien 51 etter at noen har tatt det med seg og kastet det i hekken.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Hilde Alvestad 12:39, man. 30 september 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter