Tilbake til alle rapporter

Busker og trær henger inn i kjørebanen.

Rapportert i kategorien Trær av Gry Folkvord 11:46, man. 2 september 2019

Sendt til Odda 4 minutter senere

Busker og trær henger over murkant og inn i bilvegen, og tar sikt og frarøver plass i kjørefelt oppover i Tjoadalen. Skaper farlige situasjoner i en allerede trang passasje.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?