Tilbake til alle rapporter

Defekte Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Espen Bukve 10:50, tor. 5 september 2019

Sendt til Statens vegvesen region vest og Ullensvang herad 5 minutter senere

2. stk gatelys er defekt/lyser ikke - må fikses.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 15:41, tor. 3 oktober 2019

  • Fikk tilbakemelding av Statens Vegvesen at saken var tildelt saksbehandler - men ikke skjedd noe etter dette.

    Sendt inn av Espen Bukve 15:41, tor. 3 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?