Tilbake til alle rapporter

Kummalokk som er laust og bråkar når bilar køyrer over.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Kjell Lie 22:44, tir. 10 september 2019

Sendt til Bømlo og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Kummalokk som er laust og bråkar når bilar køyrer over

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:11, ons. 9 oktober 2019

  • Lei av daukjøt☹️

    Sendt inn av Kjell Lie 07:11, ons. 9 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter