Tilbake til alle rapporter

Skifting av pære i "gatelys"

Rapportert i kategorien Gatelys av Arve Gjerdrum 22:20, ons. 11 september 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Åsnes 4 minutter senere

Skifting av lyspære i et "gatelys" der Østbybergsvegen tar av fra Østre Gjesåsveg. Ble meldt som feil for 1 år siden, men ingenting har skjedd.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:23, ons. 9 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:50, søn. 10 november 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:15, søn. 8 desember 2019

  • Vi har fikset det selv! Saken er å anse som lukket.

    Sendt inn av Arve Gjerdrum 20:37, søn. 5 januar 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter