Tilbake til alle rapporter

Mange dumper og hull i veien.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Dag Ivar Mortensen 22:27, ons. 11 september 2019

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Hele General Ruges veg er i elendig forfatning. Det er mange hull, og de blir forsøkt rettet på med kaldasfalt. Det humper godt når man kjører denne veien. Øverste del av veien er værst, men den er ikke god nederste del av veien heller

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 23:16, ons. 9 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?