Tilbake til alle rapporter

Defekt slukris

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Widar Sahr 08:16, fre. 13 september 2019

Sendt til Kvinnherad 3 minutter senere

Farlig rist for alle

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Her må det Gjøres noe snarest før barn eller voksne faller igjennom. Fiksgata mi fungerer ikke !!!

    Sendt inn av Widar Sahr 18:36, ons. 13 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?