Tilbake til alle rapporter

Stort hull i veibane og defekt mur mot nabo. Fare for vanlige biler og servicebiler (søppel-/brøytebil etc)

Rapportert i kategorien Hull i vei av Rune Aarstad 20:41, tor. 19 september 2019

Sendt til Eigersund og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Dette hullet har vært her over lengre tid. Nå nylig havnet en bil oppi hullet med det ene hjulet. Dette forårsaket større sprekker i mur, som ser ut til å være på vei ned mot hage på nedsiden av veien. Ikke greit om en lastebil-brøytetraktor havner oppi dette hullet, og mur raser ut med de følger dette kan få.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Tar lang tid før kommunen reagerer. Vegvesen svarte meg personlig opp dagen etter jeg la inn dette hos dere, selv omme ikke har ansvar for denne gaten. Veldig bra 👍

    Sendt inn av Rune Aarstad 20:56, tor. 17 oktober 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter