Tilbake til alle rapporter

Gang/sykkelvei trenger feiing

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Jesper Henriksen 18:16, man. 23 september 2019

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Her ligger det mye sand og grus, sikkert fra forrige vinter.

Det har nylig vært feiebiler forbi på gang/sykkelveien langs Fv109, men de har ikke stukket innom her. Kanskje fordi Fv109 er Statens vegvesens domene, mens stien her er kommunens?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:04, tor. 24 oktober 2019

  • Ikke fikset ennå.

    Sendt inn av Jesper Henriksen 21:42, tir. 5 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter