Tilbake til alle rapporter

Gatelys ute av drift.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 00:37, søn. 29 september 2019

Sendt til Nord-Odal og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Gatelysene har vært ute av drift på hele feltet her i en uke nå. Det er ikke optimalt i forhold til f.eks skoleelever som går til å fra skolen, og som står å venter på bussen i mørket om morgen bla. Dette gjelder for boligfeltet Høybråten 2 og gangveien opp til boligfeltet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?