Tilbake til alle rapporter

Defekte gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 06:12, ons. 16 oktober 2019

Sendt til Askøy og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Flere defekte gatelys defekte på vei opp på broen i fra 563

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:01, ons. 13 november 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:46, ons. 11 desember 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:12, onsdag 8 januar 2020

  • Problemet er løst

    Sendt inn av Stig-Esben Olsen 21:49, onsdag 11 mars 2020

  • Løst

    Sendt inn av Stig-Esben Olsen 21:50, onsdag 11 mars 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter