Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Tore Stensby 21:35, tir. 22 oktober 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 5 minutter senere

Det gatelyset som står ved postkassene (ved mosevegen 2/4) er også defekt. Det har bare lyst ei natt i høst, og da lyste det veldig svakt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:59, tor. 21 november 2019

  • Det er fortsatt problemer med dette gatelyset. Det kan lyse på kvelden av og til, men fra sen kveld til morgen er det som oftest mørkt. De andre 3 gatelysene i samme gate virker hele tida.

    Sendt inn av Tore Stensby 14:59, tor. 21 november 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:37, fre. 20 desember 2019

  • Ingen forandring, fortsatt problemer.

    Sendt inn av Tore Stensby 07:37, fre. 20 desember 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:39, fredag 17 januar 2020

  • “Ingen forandring, fortsatt problemer.”

    Sendt inn av Tore Stensby 17:39, fredag 17 januar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:39, tirsdag 18 februar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:00, onsdag 18 mars 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter