Tilbake til alle rapporter

Mange store hull i veien som gjør det problematisk med bilkjøring. Kjent problem for kommunen som det ofte blir rapportert om.

Rapportert i kategorien Hull i vei av ALEXANDER NOHR KOKKIN 22:22, tir. 22 oktober 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Åsnes 2 minutter senere

Hull i veien som begynner å bli ordentlig ille. Kjent problemstilling for kommunen som har mottatt klager om samme vei mange ganger. Absolutt behov for å gjøre noe da det også observeres at biler nesten kjører på gressplenen til beboer for å unngå hull i veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hvem har ansvaret for krokmoen? Fælt at en vei til kommunal barnehage skal se slik ut! 🤔

    Sendt inn av Bjørn Sverre Tyskeberget 13:42, mandag 3 februar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter