Tilbake til alle rapporter

Fleire gatelys er defekt

Rapportert i kategorien Gatelys av Andreas Macsik 08:01, ons. 30 oktober 2019

Sendt til Førde og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Det er fleire gatelys som er defekt frå angedalsvegen og opp til øvre presteholten. To lys er defekt ved øvre presteholten 2-6, og eit er defekt på nedsida av øvre presteholten 2. Det er ein del ungar som går til skulen her, så det er fint om dette vert retta opp i kjapt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:03, ons. 27 november 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:13, ons. 25 desember 2019

  • Løst

    Sendt inn av Andreas Fonn Macsik 10:14, mandag 13 januar 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter