Tilbake til alle rapporter

Gatelys mellom nr 26 og 28 virker ikke. Tror det står ao 3 på stolpen.

Rapportert i kategorien Gatelys av Erik Schriwer 19:03, ons. 30 oktober 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Stange 1 minutt senere

Gatelys mellom nr 26 og 28 virker ikke. Tror det står ao 3 på stolpen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:28, tor. 28 november 2019

  • Fortsatt ikke løst

    Sendt inn av Erik Schriwer 17:02, onsdag 18 mars 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter