Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:26, tir. 12 november 2019

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Gatelys rett før solørvegen 853 og gatelys på husveggen til solørvegen 853 lyser ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:27, man. 16 desember 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 07:05, mandag 13 januar 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter