Tilbake til alle rapporter

Ferister med utrolig dårlig asfalteringsjobb

Rapportert anonymt 13:09, tor. 14 november 2019

Sendt til Malvik og Sør-Trøndelag 1 minutt senere

Flere ferister på veien som er fylt med asfalt på en forferdelig dårlig måte. Kan potensielt lage skade på biler om de har god nok fart.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Beklager sent svar på henvendelsen din. Vegen er fylkeskommunal og den er dermed fylkeskommunens ansvar. Hvis problemet fremdeles er aktuelt, send henvendelse til postmottak@trondelagfylke.no.

    Sendt inn av Randi Garberg 16:37, man. 9 november 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter