Tilbake til alle rapporter

Gatelyset lyser ikke.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:14, ons. 20 november 2019

Sendt til Eidsvoll og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Gatelyset lyser ikke. Dette er farlig, da det er utkjøring rett ut i 80-sone her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:26, tor. 19 desember 2019

  • Dette lyset står i en utkjørsel ut i en 80-sone. Skolebarn går her for å komme til skolebussen. Det haster å rette opp i dette!!

    Publisert anonymt 06:26, tor. 19 desember 2019

  • Hafslund har skiftet flere kabler tilknyttet denne stolpen i høst/vinter. Kan hende de må kontaktes.

    Publisert anonymt 13:28, lør. 28 desember 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:58, torsdag 16 januar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:23, torsdag 13 februar 2020

  • Hafslund har sendt meg tilbake til kommunen. Meldt fra via driftssiden til kommunen. Ikke fikset ennå.

    Publisert anonymt 08:23, torsdag 13 februar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:27, torsdag 12 mars 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter