Tilbake til alle rapporter

2 gatelysarmaturar er ute av drift langs fylkesveg 609. Rett etter busskuret, før avkjørsla opp til Fossheimbakken.

Rapportert i kategorien Gatelys av Harald Kirkebø 08:54, tir. 3 desember 2019

Sendt til Førde og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

2 gatelyspunkt ute av drift langs fylkesveg 609. Rett vest for busskur, og før avkøyrsle til Fossheimbakken og Steinen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter