Tilbake til alle rapporter

Manglende strøing i Torshovparken

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Mai Røren 21:36, tor. 5 desember 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Hvorfor blir det ikke strødd på gangveiene i Torshovparken? Det er et flott tur og rekreasjonssted for unge og gamle. Det er kun gangveien som går igjennom - som blir strødd. Senest i dag, var det en kar med rullator som datt på islagt gangvei ( mot Johan Svendsens gate ) Hvis det ikke blir måkt og strødd fordi ungene skal ake, så kan de faktisk henvises til Torshovdalen som har massevis av bakker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • 9 desember var det igjen kjempeglatt og ingen kunne gå på innsiden av parken. Er det så vanskelig å strø?

    Sendt inn av Mai Røren 09:30, tir. 10 desember 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter